-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
-
Przesyłka zagraniczna?
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
450.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 450.00 zł.436.50 złAktualna cena wynosi: 436.50 zł.
Na stanie
Na stanie
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
|---|
Metody płatności:

| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 38 cm, Śruba 10/12 |
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam 300 (C33VBO), Aixam 300 EVO (C33VBA), Aixam 400 (C34VBO), Aixam 400 EVO (C34VBA), Aixam 400-4 (E34VBA), Aixam 500 (C45VBO), Aixam 500 (C55VBO), Aixam 500 EVO (C45VBA), Aixam 500-4 (E44VBA), Aixam 500-5 (F45VBA), Aixam A.721 (K34VBA), Aixam A.741 (K44VBA), Aixam A.751 (L45VBA), Aixam City (K34VBR), Aixam MAC 400 (C04VBO), Aixam MAC 500 (C15VBO), Aixam Mega Multitruck 400, Aixam Minivan 500-4 ( E24VBA), Aixam Minivan 500-5 (F25VBA), Aixam Pick-UP 500-4 (E64VBA), Aixam Pick-UP 500-5 (G65VBA), Aixam Roadline (K44VBR), Aixam Scouty (K04VBA) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 43 cm, Długość z górną szpilką 48 cm, Długość całkowita 52 cm |
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam D-TRUCK 400, Aixam D-Truck 400 E4, Aixam D-Truck 600 E4 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier Jade, Bellier Opale |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 39 cm |
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini M10, Casalini M12 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 37 cm, od dołu do sprężyny 9 cm |
| Marka | Grecav |
|---|---|
| Model | Grecav Eke, Grecav Eke dci, Grecav Sonique, Grecav Sonique dci |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Nie masz konta?
Stwórz konto
Na stanie