Wyświetlanie 1–12 z 377 wyników
Marka
Kategorie
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Podwozie i zawieszenie
Amortyzator Przód Aixam D-Truck Mega
SKU:
0000000018
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam D-TRUCK 400, Aixam D-Truck 400 E4, Aixam D-Truck 600 E4 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Aixam 2010+ Vision Sens L7e
SKU:
0000000012
Amortyzator Przód Aixam 2010+ Vision Sensation
SKU:
0000000010
Amortyzator Przód Aixam 400 A721 A741 City do 10r
SKU:
0000000014
Amortyzator Przód Aixam 400 A741 A721 City
SKU:
0000003535
Amortyzator Przód Aixam 400 A741 A721 City -2010r
SKU:
0000000015
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam 300 (C33VBO), Aixam 300 EVO (C33VBA), Aixam 400 (C34VBO), Aixam 400 EVO (C34VBA), Aixam 400-4 (E34VBA), Aixam 500 (C45VBO), Aixam 500 (C55VBO), Aixam 500 EVO (C45VBA), Aixam 500-4 (E44VBA), Aixam 500-5 (F45VBA), Aixam A.721 (K34VBA), Aixam A.741 (K44VBA), Aixam A.751 (L45VBA), Aixam City (K34VBR), Aixam MAC 400 (C04VBO), Aixam MAC 500 (C15VBO), Aixam Mega Multitruck 400, Aixam Minivan 500-4 ( E24VBA), Aixam Minivan 500-5 (F25VBA), Aixam Pick-UP 500-4 (E64VBA), Aixam Pick-UP 500-5 (G65VBA), Aixam Roadline (K44VBR), Aixam Scouty (K04VBA) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 43 cm, Długość z górną szpilką 48 cm, Długość całkowita 52 cm |
Amortyzator Przód Aixam City GTO Coupe po 2010
SKU:
0000000013
Amortyzator Przód Aixam City GTO Coupe po 2010r
SKU:
0000000011
Amortyzator Przód Aixam E WORKER
SKU:
0000003877
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam E-Worker |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Elektryczny |
| Pojemność | test |
| Silnik | Elektryczny |
| Jakość części | Oryginał |
Amortyzator Przód Aixam Mega D-Truck
SKU:
0000000017
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam D-TRUCK 400, Aixam D-Truck 400 E4, Aixam D-Truck 600 E4 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Belier B8
SKU:
0000002803
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier B8 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 39 cm |
Amortyzator Przód Belier Jade Opale
SKU:
0000000019
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier Jade, Bellier Opale |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 39 cm |