-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
-
Przesyłka zagraniczna?
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
99.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 99.00 zł.96.03 złAktualna cena wynosi: 96.03 zł.
Na stanie
Na stanie
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
|---|
Metody płatności:

| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini M10, Casalini M12 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 38 cm, od dołu do sprężyny 10,5 cm |
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 58 cm |
| Marka | Grecav |
|---|---|
| Model | Grecav Eke, Grecav Eke dci, Grecav Sonique, Grecav Sonique dci |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca, JDM Ablizia |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Między oczkami 34,5 cm, Długość całkowita 36,5 cm |
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes, JDM Roxsy |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 39,5 cm, Długość całkowita 45,5 cm |
Nie masz konta?
Stwórz konto
Na stanie