-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
-
Przesyłka zagraniczna?
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
390.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 390.00 zł.378.30 złAktualna cena wynosi: 378.30 zł.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
|---|
Metody płatności:

| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier Jade |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam D-TRUCK 400, Aixam D-Truck 400 E4, Aixam D-Truck 600 E4 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier Jade, Bellier Opale |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 39 cm |
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini M10, Casalini M12 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 38 cm, od dołu do sprężyny 10,5 cm |
| Marka | Casalini, Piaggio |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 40 cm |
| Marka | Grecav |
|---|---|
| Model | Grecav Eke, Grecav Eke dci, Grecav Sonique, Grecav Sonique dci |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 44 cm, Długość całkowita 50 cm |
Nie masz konta?
Stwórz konto
Brak w magazynie