-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
-
Przesyłka zagraniczna?
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
470.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 470.00 zł.455.90 złAktualna cena wynosi: 455.90 zł.
Na stanie
Na stanie
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
|---|
Metody płatności:

| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 51 cm, Długość całkowita 57 cm, od dołu sprężyny 28 cm |
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam 300 (C33VBO), Aixam 300 EVO (C33VBA), Aixam 400 (C34VBO), Aixam 400 EVO (C34VBA), Aixam 400-4 (E34VBA), Aixam 500 (C45VBO), Aixam 500 (C55VBO), Aixam 500 EVO (C45VBA), Aixam 500-4 (E44VBA), Aixam 500-5 (F45VBA), Aixam A.721 (K34VBA), Aixam A.741 (K44VBA), Aixam A.751 (L45VBA), Aixam City (K34VBR), Aixam MAC 400 (C04VBO), Aixam MAC 500 (C15VBO), Aixam Mega Multitruck 400, Aixam Minivan 500-4 ( E24VBA), Aixam Minivan 500-5 (F25VBA), Aixam Pick-UP 500-4 (E64VBA), Aixam Pick-UP 500-5 (G65VBA), Aixam Roadline (K44VBR), Aixam Scouty (K04VBA) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 43 cm, Długość z górną szpilką 48 cm, Długość całkowita 52 cm |
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier Jade, Bellier Opale |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 39 cm |
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 57 cm |
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca, JDM Ablizia |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Między oczkami 37 cm, Długość całkowita 39 cm |
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes, JDM Roxsy |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 39,5 cm, Długość całkowita 45,5 cm |
Nie masz konta?
Stwórz konto
Na stanie