Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników
Marka
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Ligier X TOO (JS28FD)
Amortyzator Przód Ligier Ambra Nova XToo
SKU:
0000000038
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier Ambra (JS16FD), Ligier Be Two (JS22FD), Ligier Be UP (JS22MP), Ligier Nova (JS20FD), Ligier X TOO (JS28FD) |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LGW523 MPI, ombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier Ambra XToo
SKU:
0000002936
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier Ambra (JS16FD), Ligier Be Two (JS22FD), Ligier Be UP (JS22MP), Ligier Nova (JS20FD), Ligier X TOO (JS28FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LGW523 MPI, ombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier X Too X Too Max
SKU:
0000004035
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 51 cm, Długość całkowita 57 cm, od dołu sprężyny 28 cm |
Amortyzator Przód Ligier X Too X Too Max do 2007r
SKU:
0000000037
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 51 cm, Długość całkowita 57 cm, od dołu sprężyny 28 cm |
Amortyzator Tył Ligier XTOO 28FD
SKU:
0000002513
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 39,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Ligier XToo v1 S
SKU:
0000000104
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD), Ligier X TOO S (JS42FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Ligier XToo XToo S
SKU:
0000000105
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD), Ligier X TOO S (JS42FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Blaszki Mocowanie klocków Ligier Microcar Chatenet
SKU:
0000001984
Błotnik Lewy Ligier XTOO MAX
SKU:
0000000165
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Błotnik Prawy Ligier XTOO MAX
SKU:
0000000205
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD) |
| MOC KM | 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Brok Zaślepka bloku silnika Aixam Ligier 40 mm
SKU:
0000002840
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 18 mm
SKU:
0000003269