-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
-
Przesyłka zagraniczna?
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
490.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 490.00 zł.475.30 złAktualna cena wynosi: 475.30 zł.
Na stanie
Na stanie
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
|---|
Metody płatności:

| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (55XE), Microcar Virgo I (40BBL), Microcar Virgo II (40BBL), Microcar Virgo III (40BPL), Microcar Virgo III (49BGL) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość z korkiem 38cm, Wysokość bez korka 36 cm, Szerokość 27cm, Grubość 3 cm |
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500, Casalini Ydea |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość całkowita 33 cm, Wysokość ze zbiorniczkiem 46 cm |
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Barooder, Chatenet Media |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość 45 cm, Szerokość 36 cm |
Nie masz konta?
Stwórz konto
Na stanie