-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
-
Przesyłka zagraniczna?
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
210.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 210.00 zł.203.70 złAktualna cena wynosi: 203.70 zł.
Na stanie
Na stanie
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
|---|
Metody płatności:

| Marka | Aixam, Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 480, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość całkowita 16 cm, Szerokość 16 cm |
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (VV51AF), Aixam Crossline (UV52AF), Aixam Crossline (UV52DF), Aixam Crossline (VV52AF), Aixam Crossline GT (UT62DF), Aixam Crossover (UV52CF), Aixam Crossover (UV52EF), Aixam Crossover (VV52CF), Aixam D-Truck 400 E4, Aixam Minauto (VV53BF), Aixam Minauto Cross (UV52BF) |
| MOC KM | 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 479 |
| Silnik | Kubota Z482 E4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (55XE), Microcar Virgo I (40BBL), Microcar Virgo II (40BBL), Microcar Virgo III (40BPL), Microcar Virgo III (49BGL) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość z korkiem 38cm, Wysokość bez korka 36 cm, Szerokość 27cm, Grubość 3 cm |
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość do korka 39 cm, Szerkość 28 cm. Grubość 6 cm |
Nie masz konta?
Stwórz konto
Na stanie