Wyświetlanie 1–12 z 57 wyników
Marka
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Amortyzatory tył
Amortyzator Tył Aixam 500 A741 A721 Crossline
SKU:
0000000073
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam 500 (C45VBO), Aixam 500 (C55VBO), Aixam 500 EVO (C45VBA), Aixam 500-4 (E44VBA), Aixam 500-5 (F45VBA), Aixam Crossline (K24VBR), Aixam Crossline (K29VBA), Aixam Crossover (UV52CF), Aixam Crossover (V45AF), Aixam Crossover (V45RF), Aixam Minauto Cross (UV52BF), Aixam Minivan 500-4 ( E24VBA), Aixam Minivan 500-5 (F25VBA), Aixam Pick-UP 500-4 (E64VBA), Aixam Pick-UP 500-5 (G65VBA) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37,5 cm, Długość sprężyny 27,5 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam A721 A741 400 City Crossline
SKU:
0000000074
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam 400 (C34VBO), Aixam 400 EVO (C34VBA), Aixam 400-4 (E34VBA), Aixam A.721 (K34VBA), Aixam A.741 (K44VBA), Aixam City (K34VBR), Aixam Crossline (K24VBR), Aixam Roadline (K44VBR), Aixam Scouty (K04VBA), Aixam Scouty (K04VBR), Aixam Scouty GT (L09VBA) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37,5 cm, Długość sprężyny 25 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam A721 A741 400 City Roadline
SKU:
0000000075
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam 400 (C34VBO), Aixam 400 EVO (C34VBA), Aixam 400-4 (E34VBA), Aixam A.721 (K34VBA), Aixam A.741 (K44VBA), Aixam City (K34VBR), Aixam Crossline (K24VBR), Aixam Roadline (K44VBR), Aixam Scouty (K04VBA), Aixam Scouty (K04VBR), Aixam Scouty GT (L09VBA) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe
SKU:
0000000071
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37,5 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe 2010- teraz
SKU:
0000000069
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 38 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe 2010+
SKU:
0000000072
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe Minauto
SKU:
0000004031
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 38 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe Minauto po 2010r
SKU:
0000000070
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 38 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe po 2010r
SKU:
0000003536
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Aixam Croslline Crossover
SKU:
0000003306
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam Crossline (UV52AF), Aixam Crossline (UV52DF), Aixam Crossline (V42SF), Aixam Crossline (VV52AF), Aixam Crossline GT (UT62DF), Aixam Crossover (UV52CF), Aixam Crossover (UV52EF), Aixam Crossover (V45RF), Aixam Crossover (VV52CF), Aixam Minauto Cross (UV52BF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Tył Belier Jade
SKU:
0000000077
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier Jade |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 33,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Bellier B8 B8S Oryginał
SKU:
0000002730
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier B8 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 32,5 cm, Śruba 12/12 |