Wyświetlanie 13–24 z 39 wyników
Linki gazu
Linka Gazu Chatenet CH26 CH30 CH32
SKU:
0000000742
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu Chatenet Media Barooder
SKU:
0000000741
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu Grecav 50 cm
SKU:
0000000743
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 50 cm |
Linka Gazu Grecav 66 cm
SKU:
0000000744
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 66 cm |
Linka Gazu Grecav 70 cm
SKU:
0000000745
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 70 cm |
Linka Gazu JDM Abaca Albizja
SKU:
0000000746
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu JDM Albizja Abaca
SKU:
0000000747
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Gazu JDM Aloes Roxsy Xheos
SKU:
0000000748
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu JDM Roxsy Aloes Xheos
SKU:
0000003956
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu JDM Titane
SKU:
0000000749
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu Ligier Ambra Nova
SKU:
0000000751
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu Ligier IXO JS50 JS60 Microcar
SKU:
0000003954
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |