Wyświetlanie 25–36 z 57 wyników
Marka
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Linki hamulca ręcznego
Linka Hamulca JDM Abaca
SKU:
0000000783
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 234 cm, Długość pancerza 85 cm |
Linka hamulca JDM Aloes Roxsy Xheos
SKU:
0000000784
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka hamulca JDM Roxsy Aloes Xheos
SKU:
0000003908
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Hamulca JDM Titane Długi Pancerz
SKU:
0000000786
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 210 cm, Długość pancerza 96 cm |
Linka Hamulca JDM Titane Krótki Pancerz
SKU:
0000000785
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 220 cm, Długość pancerza 73 cm |
Linka Hamulca Ligier IXO JS50L Microcar MGo 3-6
SKU:
0000000788
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Hamulca Ligier IXO JS50L Microcar MGo III-IV
SKU:
0000000787
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 114 cm, Długość pancerza 85 cm |
Linka Hamulca Ligier JS50 JS56 Microcar DUE
SKU:
0000000789
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 104 cm, Długość pancerza 89 cm |
Linka Hamulca Ligier JS50 Microcar DUE
SKU:
0000000790
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Hamulca Ligier Nova
SKU:
0000000792
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Hamulca Ligier Nova 75/84,5
SKU:
0000000791
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 84,5 cm, Długość pancerza 75 cm, Długość do mocowania 70 cm |
Linka Hamulca Ligier OptiMax
SKU:
0000002558
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Oryginał |