Wyświetlanie 25–36 z 182 wyników
Marka
Kategorie
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Linki
Linka Gazu Grecav 66 cm
SKU:
0000000744
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 66 cm |
Linka Gazu Grecav 70 cm
SKU:
0000000745
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 70 cm |
Linka Gazu JDM Abaca Albizja
SKU:
0000000746
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu JDM Albizja Abaca
SKU:
0000000747
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Gazu JDM Aloes Roxsy Xheos
SKU:
0000000748
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu JDM Roxsy Aloes Xheos
SKU:
0000003956
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu JDM Titane
SKU:
0000000749
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu Ligier Ambra Nova
SKU:
0000000751
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu Ligier IXO JS50 JS60 Microcar
SKU:
0000003954
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Gazu Ligier IXO JS50 JS60 Microcar MGO 3-6
SKU:
0000000750
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Gazu Ligier X Too
SKU:
0000000753
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Gazu Ligier X Too MAX/S/R/RS OptiMax
SKU:
0000000752
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 107 cm |