Wyświetlanie 61–72 z 182 wyników
Marka
Kategorie
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Linki
Linka Hamulca Belier Divane Opale
SKU:
0000000774
| Marka | Bellier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 156 cm, Długość pancerza 133 cm |
Linka Hamulca Bellier Jade
SKU:
0000000775
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier Jade |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 222 cm, Długość pancerza 94 cm |
Linka Hamulca Casalini 500 Ydea
SKU:
0000002614
| Marka | Casalini |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 96 cm, Długość pancerza 76 cm |
Linka Hamulca Casalini 70/170
SKU:
0000002841
| Marka | Casalini |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 170 cm, Długość pancerza 70 cm |
Linka Hamulca Casalini M10 M12 M14 M20
SKU:
0000000776
| Marka | Casalini |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 228 cm, Długość pancerza 70 cm |
Linka Hamulca Chatenet Baroder
SKU:
0000004503
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 93 cm, Długość pancerza 70,5 cm |
Linka Hamulca Chatenet Baroder 93/70,5
SKU:
0000000777
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 93 cm, Długość pancerza 70,5 cm |
Linka hamulca Chatenet CH26
SKU:
0000000778
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 116,5 cm, Długość pancerza 95 cm |
Linka Hamulca Chatenet Media
SKU:
0000000779
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Hamulca Grecav EKE
SKU:
0000000782
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Hamulca Grecav EKE Sonique 66/169
SKU:
0000000781
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 169 cm, Długość pancerza 66 cm |
Linka Hamulca Grecav EKE Sonique 73/182
SKU:
0000004268
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 182 cm, Długość pancerza 73 cm |