Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Aixam City (V43AF)
Amortyzator Przód Aixam 2010+ Vision Sensation
SKU:
0000000010
Amortyzator Przód Aixam City GTO Coupe po 2010
SKU:
0000000013
Amortyzator Przód Aixam City GTO Coupe po 2010r
SKU:
0000000011
Amortyzator Tył Aixam City Coupe
SKU:
0000000071
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37,5 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe 2010- teraz
SKU:
0000000069
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 38 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe 2010+
SKU:
0000000072
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe Minauto
SKU:
0000004031
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 38 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe Minauto po 2010r
SKU:
0000000070
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 38 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe po 2010r
SKU:
0000003536
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Błotnik Lewy Aixam City Crossline Coupe 2010+
SKU:
0000000142
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (V43AF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Crossline (V42AF), Aixam Crossover (V45AF) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
BŁOTNIK LEWY TYŁ AIXAM CITY 10+
SKU:
0000004139
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Błotnik Prawy Aixam City Roaline Crossline 2010+
SKU:
0000000184
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (V43AF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Crossline (V42AF), Aixam Crossover (V45AF) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |