Wyświetlanie wszystkich wyników: 7
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Aixam City (VA3RF)
Amortyzator Tył Aixam City Coupe
SKU:
0000000071
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37,5 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe 2010- teraz
SKU:
0000000069
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 38 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe 2010+
SKU:
0000000072
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe Minauto
SKU:
0000004031
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 38 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe Minauto po 2010r
SKU:
0000000070
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 38 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Aixam City Coupe po 2010r
SKU:
0000003536
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (V43AF), Aixam City (V43RF), Aixam City (VA3RF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (V41AF), Aixam Coupe (V41RF), Aixam Coupe (VA1RF), Aixam Coupe (VV51AF) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Bagnet Miarka Oleju Lombardini Dci 492
SKU:
0000000119
| Marka | Casalini, Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| Model | Aixam City (VA3RF), Aixam Coupe (VA1RF), Casalini M14, Casalini M20, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40, Chatenet CH46, Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50 Ph2 DCI (B1SRR), Ligier JS50 Ph2 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50 Ph3 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50 Ph4 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Ligier JS50L Ph2 DCI (B1LRR), Ligier JS50L Ph2 DCI E4 (B2LRR), Ligier JS50L Ph3 DCI E4 (B2LRR), Ligier JS60 DCI E4 (B2URR), Ligier JSRC (62BRL), Microcar DUE III DCI (82BR), Microcar DUE V DCI (84BR), Microcar DUE VI DCI (84BR), Microcar F8C DCI (62BR), Microcar M.GO II DCI (61BR), Microcar M8 DCI (81BR), Microcar MGO III DCI (82LR), Microcar MGO IV DCI (82LR), Microcar MGO IV DCI E4 (84LR), Microcar MGO VI DCI (84LR) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 478, 480 |
| Silnik | Lombardini 492 DCI, Lombardini 492DCI E4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |