Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Bellier B8
Alternator Microcar JDM Chatenet Yanmar 523
SKU:
0000000007
| Marka | Chatenet, JDM, Microcar |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Divane, Bellier Jade, Bellier Opale, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Belier B8
SKU:
0000002803
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier B8 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 39 cm |
Amortyzator Tył Bellier B8 B8S Oryginał
SKU:
0000002730
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier B8 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 32,5 cm, Śruba 12/12 |
Chłodnica JDM Titane Abaca Albizja Yanmar 2tne68
SKU:
0000000254
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość do korka 39 cm, Szerkość 28 cm. Grubość 6 cm |
Chłodnica Yanmar JDM Titane Abaca Albizja
SKU:
0000003896
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Cujnik Temperatury Microcar JDM Bellier Yanmar
SKU:
0000003900
| Marka | Bellier, JDM, Microcar |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Cujnik Temperatury Microcar JDM Bellier Yanmar 523
SKU:
0000000293
| Marka | Bellier, JDM, Microcar |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Czujnik ciśnienia oleju Microcar JDM Chatenet
SKU:
0000000268
| Marka | Chatenet, JDM, Microcar |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Divane, Bellier Jade, Bellier Opale, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos, Microcar M.GO I (61BY), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Czujnik parkowania Aixam Ligier Microcar
SKU:
0000001138
Linka Gazu Belier B8 Jade Yanmar
SKU:
0000003955
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Gazu Belier Jade B8 Yanmar
SKU:
0000000740
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Skrzynia Biegów JDM Aloes Roxsy Bellier Jade B8
SKU:
0000001521
| Marka | Bellier, JDM |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |