Wyświetlanie wszystkich wyników: 3
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Casalini Ydea
Amortyzator Przód Casalini M500 YDEA LEWY
SKU:
0000002854
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500, Casalini Ydea |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 35 cm, Długość całkowita 41,5 cm, od dołu do sprężyny 12 cm |
Amortyzator Przód Casalini M500 YDEA PRAWY
SKU:
0000002855
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500, Casalini Ydea |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 35 cm, Długość całkowita 41 cm, od dołu do sprężyny 11 cm |
Chłodnica Casalini Mitsubishi Ze Zbiorniczkiem
SKU:
0000000237
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500, Casalini Ydea |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość całkowita 33 cm, Wysokość ze zbiorniczkiem 46 cm |