Wyświetlanie wszystkich wyników: 11
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Chatenet CH30
Alternator Microcar JDM Chatenet Yanmar 523
SKU:
0000000007
| Marka | Chatenet, JDM, Microcar |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Divane, Bellier Jade, Bellier Opale, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Chatenet CH26 CH30 CH32
SKU:
0000000024
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 57 cm |
Amortyzator Przód Chatenet CH26v2 CH30v2 CH40
SKU:
0000000025
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 58 cm |
Amortyzator Tył Chatenet CH26 CH30
SKU:
0000000082
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Chatenet CH26 CH30 CH32
SKU:
0000000081
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 45 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Chatenet CH26V2 CH39 CH40
SKU:
0000002697
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Chatenet CH26V2 CH39 V2 CH40
SKU:
0000000083
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 47,5 cm, Śruba 10/12 |
Brok Zaślepka bloku silnika Aixam Ligier 40 mm
SKU:
0000002840
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 18 mm
SKU:
0000003269
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 27 mm
SKU:
0000003275
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 30 mm
SKU:
0000000227