Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Chatenet Media
Amortyzator Przód Chatenet Media
SKU:
0000000026
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Media |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 38,5 cm, Długość całkowita 45 cm |
Amortyzator Przód Chatenet Media Jdm Aloes
SKU:
0000000027
| Marka | Chatenet, JDM |
|---|---|
| Model | Chatenet Media, JDM Aloes |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Chatenet Media
SKU:
0000000084
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Media |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 34,5 cm, Śruba 10/10 |
Bęben Chatenet JDM Bellier
SKU:
0000000132
| Marka | Bellier, Chatenet, JDM |
|---|---|
| Model | Bellier Jade, Bellier Opale, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet Media, Chatenet Stella, JDM Abaca, JDM Ablizia, JDM Titane |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Skok gwintu 1,5 mm |
Blaszki Mocowanie klocków Ligier Microcar Chatenet
SKU:
0000001984
Brok Zaślepka bloku silnika Aixam Ligier 40 mm
SKU:
0000002840
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 18 mm
SKU:
0000003269
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 27 mm
SKU:
0000003275
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 30 mm
SKU:
0000000227
Chłodnica Chatenet Media Baroder
SKU:
0000000241
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Barooder, Chatenet Media |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Chłodnica Chatenet Baroder Media
SKU:
0000000240
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Barooder, Chatenet Media |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość 45 cm, Szerokość 36 cm |
Czujnik Ciśnienia Oleju Ligier Microcar
SKU:
0000002611