Wyświetlanie wszystkich wyników: 6
Marka
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
JDM Titane
Alternator Microcar JDM Chatenet Yanmar 523
SKU:
0000000007
| Marka | Chatenet, JDM, Microcar |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Divane, Bellier Jade, Bellier Opale, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Titane I II III
SKU:
0000000036
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Titane |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Titane I-III
SKU:
0000000035
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Titane |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 34,5 cm, Długość całkowita 40 cm |
Amortyzator Tył JDM Albizia Titane III
SKU:
0000000089
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Ablizia, JDM Titane |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 29 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył JDM Titane III Albizia
SKU:
0000000090
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Ablizia, JDM Titane |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
PÓŁOŚ LIGIER XTOO (JS28) BELIER JADE JDM TITANE
SKU:
0000001314
| Marka | Bellier, JDM, Ligier |
|---|---|
| Model | Bellier Jade, JDM Titane, Ligier X TOO (JS28FD) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 59 cm |