Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników
Marka
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Ligier X TOO MAX (JS32FD)
Amortyzator Przód Ligier X Too X Too Max
SKU:
0000004035
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 51 cm, Długość całkowita 57 cm, od dołu sprężyny 28 cm |
Amortyzator Przód Ligier X Too X Too Max do 2007r
SKU:
0000000037
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 51 cm, Długość całkowita 57 cm, od dołu sprężyny 28 cm |
Amortyzator Tył Ligier XToo MAX XToo R XToo RS
SKU:
0000000102
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO MAX (JS32FD), Ligier X TOO R (JS34FD), Ligier X TOO R DCI (JS34CR), Ligier X TOO RS (JS44FD), Ligier X TOO RS DCI (JS44CR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37,5 cm, Średnica oczka 10 mm, Długość całkowita 40,5 cm |
Amortyzator Tył Ligier XToo v1 S
SKU:
0000000104
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD), Ligier X TOO S (JS42FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Ligier XToo XToo S
SKU:
0000000105
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD), Ligier X TOO S (JS42FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Brok Zaślepka bloku silnika Aixam Ligier 40 mm
SKU:
0000002840
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 18 mm
SKU:
0000003269
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 27 mm
SKU:
0000003275
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 30 mm
SKU:
0000000227
Czujnik Ciśnienia Oleju Ligier Microcar
SKU:
0000002611
Czujnik Ciśnienia Oleju Ligier Microcar Chatenet
SKU:
0000000267
Czujnik Ciśnienia Oleju Ligier Microcar Lombardini
SKU:
0000003538