Wyświetlanie 61–72 z 79 wyników
Marka
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Paski
Pasek Napędowy Wariatora Microcar JDM Casalini S
SKU:
0000001100
Pasek Napędowy Wariatora Microcar JDM I
SKU:
0000001119
| Marka | JDM, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Obwód zewnętrzny 91 cm, Szerokość 29 mm |
Pasek Napędowy Wariatora Microcar JDM K
SKU:
0000001121
| Marka | JDM, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Obwód zewnętrzny 91 cm, Szerokość 29 mm |
Pasek Napędowy Wariatora Microcar JDM O
SKU:
0000001122
| Marka | JDM, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Oryginał |
Pasek Napędowy Wariatora Microcar JDM S
SKU:
0000001120
| Marka | JDM, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Obwód zewnętrzny 91 cm, Szerokość 29 mm |
Pasek Napędowy Wariatora Microcar M Go M8 F8c I
SKU:
0000003481
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Obwód zewnętrzny 92,5 cm, Szerokość 30 mm |
Pasek Napędowy Wariatora Microcar M Go M8 F8c K
SKU:
0000002940
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Obwód zewnętrzny 92,5 cm, Szerokość 30 mm |
Pasek Napędowy Wariatora Microcar M Go M8 F8c O
SKU:
0000001129
Pasek Napędowy Wariatora Microcar M Go M8 F8c S
SKU:
0000001128
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Obwód zewnętrzny 92,5 cm, Szerokość 31 mm |
Pasek Napędowy Wariatora Tasso 100 cm
SKU:
0000002880
Pasek Napędowy Wariatora Tasso Bellier D
SKU:
0000001139
Pasek Napędowy Wariatora Tasso Bellier F
SKU:
0000004030