Wyświetlanie 85–96 z 377 wyników
Marka
Kategorie
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Podwozie i zawieszenie
Amortyzator Tył Chatenet CH26V2 CH39 CH40
SKU:
0000002697
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Chatenet CH26V2 CH39 V2 CH40
SKU:
0000000083
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 47,5 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Chatenet Media
SKU:
0000000084
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Media |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 34,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Chatenet Stella Baroder
SKU:
0000000080
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Barooder, Chatenet Stella |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Due First Microcar M8
SKU:
0000000109
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar Due First (54XL), Microcar M8 (81BL, Microcar M8 DCI (81BC), Microcar M8 DCI (81BR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Grecav Sonique EKE
SKU:
0000000087
| Marka | Grecav |
|---|---|
| Model | Grecav Eke, Grecav Eke dci, Grecav Sonique, Grecav Sonique dci |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Grecav EKE Sonique
SKU:
0000000086
| Marka | Grecav |
|---|---|
| Model | Grecav Eke, Grecav Eke dci, Grecav Sonique, Grecav Sonique dci |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 41,5 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Jdm Abaca
SKU:
0000003517
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 32 cm, Śruba 10/10, Długość całkowita 36 cm |
Amortyzator Tył JDM Abaca Albizja Piaggio
SKU:
0000000118
| Marka | JDM, Piaggio |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500, JDM Abaca, JDM Ablizia |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 35,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył JDM Albizia Titane III
SKU:
0000000089
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Ablizia, JDM Titane |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 29 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył JDM Albizja Abaca Piaggio
SKU:
0000003613
| Marka | JDM, Piaggio |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500, JDM Abaca, JDM Ablizia |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Jdm Aloes
SKU:
0000000088
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 40,5 cm, Śruba 10/12 |