Wyświetlanie 1201–1212 z 2487 wyników
Marka
Kategorie
- Silnik
- Układ wydechowy
- Pojazdy Używane
- Elektryka
- Pojazdy Nowe
- Chłodzenie i Ogrzewanie
- Oświetlenie
- Karoseria
- Pozostałe
- Paski
- Układ hamulcowy
- Filtry
- Podwozie i zawieszenie
- Czujniki
- Napęd
- Szyby
- Układ kierowniczy
- Linki
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Sklep
Pasek Napędowy Wariatora Ligier IXO Microcar Mgo S
SKU:
0000001104
Pasek Napędowy Wariatora Ligier Microcar DCI C
SKU:
0000002857
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Obwód zewnętrzny 90,5 cm, Szerokość 31 mm |
Pasek Napędowy Wariatora Ligier Microcar DCI F
SKU:
0000004546
Pasek Napędowy Wariatora Ligier Microcar DCI I
SKU:
0000001114
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Obwód zewnętrzny 90,5 cm, Szerokość 30 mm |
Pasek Napędowy Wariatora Ligier Microcar DCI IHQ
SKU:
0000002765
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Obwód zewnętrzny 90,5 cm, Szerokość 30 mm |
Pasek Napędowy Wariatora Ligier Microcar DCI O
SKU:
0000001117
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Yanmar 523 |
| Jakość części | Oryginał |
Pasek Napędowy Wariatora Ligier Microcar DCI S
SKU:
0000001115
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Obwód zewnętrzny 90,5 cm, Szerokość 31 mm |
Pasek Napędowy Wariatora Microcar JDM C
SKU:
0000001118
| Marka | JDM, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Obwód zewnętrzny 91 cm, Szerokość 28 mm |
Pasek Napędowy Wariatora Microcar JDM Casalini C
SKU:
0000001099
Pasek Napędowy Wariatora Microcar JDM Casalini D
SKU:
0000004029
Pasek Napędowy Wariatora Microcar JDM Casalini F
SKU:
0000004542
Pasek Napędowy Wariatora Microcar JDM Casalini I
SKU:
0000002709