Wyświetlanie 253–264 z 2488 wyników
Marka
Kategorie
- Silnik
- Układ wydechowy
- Pojazdy Używane
- Elektryka
- Pojazdy Nowe
- Chłodzenie i Ogrzewanie
- Oświetlenie
- Karoseria
- Pozostałe
- Paski
- Układ hamulcowy
- Filtry
- Podwozie i zawieszenie
- Czujniki
- Napęd
- Szyby
- Układ kierowniczy
- Linki
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Sklep
Chłodnica Aixam City Crossline Coupe Crossover
SKU:
0000000233
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (VV51AF), Aixam Crossline (UV52AF), Aixam Crossline (UV52DF), Aixam Crossline (VV52AF), Aixam Crossline GT (UT62DF), Aixam Crossover (UV52CF), Aixam Crossover (UV52EF), Aixam Crossover (VV52CF), Aixam D-Truck 400 E4, Aixam Minauto (VV53BF), Aixam Minauto Cross (UV52BF) |
| MOC KM | 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 478 |
| Silnik | Kubota Z482 E4 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Chłodnica Aixam City Crossline Coupe Z482
SKU:
0000000232
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam City (UV53AF), Aixam City (UV53DF), Aixam City (VV53AF), Aixam Coupe (UV51AF), Aixam Coupe (UV51DF), Aixam Coupe (VV51AF), Aixam Crossline (UV52AF), Aixam Crossline (UV52DF), Aixam Crossline (VV52AF), Aixam Crossline GT (UT62DF), Aixam Crossover (UV52CF), Aixam Crossover (UV52EF), Aixam Crossover (VV52CF), Aixam D-Truck 400 E4, Aixam Minauto (VV53BF), Aixam Minauto Cross (UV52BF) |
| MOC KM | 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 479 |
| Silnik | Kubota Z482 E4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Chłodnica Casalini M10 Mitsubishi
SKU:
0000000236
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini M10, Casalini M12 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Chłodnica Casalini Mitsubishi Ze Zbiorniczkiem
SKU:
0000000237
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500, Casalini Ydea |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość całkowita 33 cm, Wysokość ze zbiorniczkiem 46 cm |
Chłodnica Chatenet Media Baroder
SKU:
0000000241
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Barooder, Chatenet Media |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Chłodnica Chatenet Al/Pl CH26 CH30 CH32
SKU:
0000004486
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Chłodnica Chatenet Baroder Media
SKU:
0000000240
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Barooder, Chatenet Media |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość 45 cm, Szerokość 36 cm |
Chłodnica Chatenet CH26 CH30 CH32 Microcar MC1 MC2
SKU:
0000004234
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość 34 cm, Szerokość 28 cm, Grubość 5,5 cm |
Chłodnica Chatenet CH26 Microcar MC1 MC2 Virgo
SKU:
0000000238
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Chłodnica Focs Microcar MC1 MC 2 Virgo
SKU:
0000000242
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (55XE), Microcar Virgo I (40BBL), Microcar Virgo II (40BBL), Microcar Virgo III (40BPL), Microcar Virgo III (49BGL) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość z korkiem 38cm, Wysokość bez korka 36 cm, Szerokość 27cm, Grubość 3 cm |
Chłodnica Focs Microcar Virgo MC1 MC2
SKU:
0000000243
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (55XE), Microcar Virgo I (40BBL), Microcar Virgo II (40BBL), Microcar Virgo III (40BPL), Microcar Virgo III (49BGL) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Chłodnica Grecav Sonique
SKU:
0000000244
| Marka | Grecav |
|---|---|
| Model | Grecav Sonique |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |