Wyświetlanie 25–36 z 2484 wyników
Marka
Kategorie
- Silnik
- Układ wydechowy
- Pojazdy Używane
- Elektryka
- Pojazdy Nowe
- Chłodzenie i Ogrzewanie
- Oświetlenie
- Karoseria
- Pozostałe
- Paski
- Układ hamulcowy
- Filtry
- Podwozie i zawieszenie
- Czujniki
- Napęd
- Szyby
- Układ kierowniczy
- Linki
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Sklep
Amortyzator Przód Aixam City GTO Coupe po 2010r
SKU:
0000000011
Amortyzator Przód Aixam E WORKER
SKU:
0000003877
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam E-Worker |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Elektryczny |
| Pojemność | test |
| Silnik | Elektryczny |
| Jakość części | Oryginał |
Amortyzator Przód Aixam Mega D-Truck
SKU:
0000000017
| Marka | Aixam |
|---|---|
| Model | Aixam D-TRUCK 400, Aixam D-Truck 400 E4, Aixam D-Truck 600 E4 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Belier B8
SKU:
0000002803
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier B8 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 39 cm |
Amortyzator Przód Belier Jade Opale
SKU:
0000000019
| Marka | Bellier |
|---|---|
| Model | Bellier Jade, Bellier Opale |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 39 cm |
Amortyzator Przód Casalini M10 M12 Lewy
SKU:
0000000020
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini M10, Casalini M12 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 38 cm, od dołu do sprężyny 10,5 cm |
Amortyzator Przód Casalini M10 M12 Prawy
SKU:
0000000021
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini M10, Casalini M12 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 37 cm, od dołu do sprężyny 9 cm |
Amortyzator Przód Casalini M500 YDEA LEWY
SKU:
0000002854
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500, Casalini Ydea |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 35 cm, Długość całkowita 41,5 cm, od dołu do sprężyny 12 cm |
Amortyzator Przód Casalini M500 YDEA PRAWY
SKU:
0000002855
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500, Casalini Ydea |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 35 cm, Długość całkowita 41 cm, od dołu do sprężyny 11 cm |
Amortyzator Przód Casalini Piaggio
SKU:
0000000022
| Marka | Casalini, Piaggio |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 40 cm |
Amortyzator Przód Chatenet Barooder
SKU:
0000000023
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Barooder |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 50 cm, Długość całkowita 56,5 cm |
Amortyzator Przód Chatenet CH26 CH30 CH32
SKU:
0000000024
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 57 cm |