Wyświetlanie 349–360 z 2488 wyników
Marka
Kategorie
- Silnik
- Układ wydechowy
- Pojazdy Używane
- Elektryka
- Pojazdy Nowe
- Chłodzenie i Ogrzewanie
- Oświetlenie
- Karoseria
- Pozostałe
- Paski
- Układ hamulcowy
- Filtry
- Podwozie i zawieszenie
- Czujniki
- Napęd
- Szyby
- Układ kierowniczy
- Linki
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Sklep
Drążek Kierowniczy Grecav EKE
SKU:
0000002932
Drążek Kierowniczy Grecav EKE M14
SKU:
0000000311
Drążek Kierowniczy Grecav Sonique
SKU:
0000002933
Drążek Kierowniczy Grecav Sonique HQ
SKU:
0000000312
Drążek Kierowniczy Ligier 34 ZAM
SKU:
0000000314
Drążek Kierowniczy Ligier JS50 JS56 M Go
SKU:
0000000313
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 31,5 cm |
Drążek Kierowniczy Ligier JS50 JS56 M Go 34
SKU:
0000003206
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 34 cm |
Drążek Kierowniczy Ligier Xtoo
SKU:
0000004407
Drążek Kierowniczy Microcar MGO M8 F8C JS RC
SKU:
0000000316
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Ligier JSRC (62BCL), Ligier JSRC (62BLL), Ligier JSRC (62BRL), Microcar F8C (62BL), Microcar F8C DCI (62BC), Microcar F8C DCI (62BR), Microcar M.GO I (61BL), Microcar M.GO I (61BY), Microcar M.GO II (61BL), Microcar M.GO II DCI (61BC), Microcar M.GO II DCI (61BR), Microcar M8 (81BL, Microcar M8 DCI (81BC), Microcar M8 DCI (81BR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 26,5 cm |
Drzwi Lewe Poszycie Aixam A 741 City Crossline
SKU:
0000000318
Drzwi Lewe Poszycie Aixam City Crossline Coupe 10+
SKU:
0000000317
Drzwi Lewe Poszycie Aixam City Crossline Coupe 16+
SKU:
0000000319