Wyświetlanie 37–48 z 2484 wyników
Marka
Kategorie
- Silnik
- Układ wydechowy
- Pojazdy Używane
- Elektryka
- Pojazdy Nowe
- Chłodzenie i Ogrzewanie
- Oświetlenie
- Karoseria
- Pozostałe
- Paski
- Układ hamulcowy
- Filtry
- Podwozie i zawieszenie
- Czujniki
- Napęd
- Szyby
- Układ kierowniczy
- Linki
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Sklep
Amortyzator Przód Chatenet CH26v2 CH30v2 CH40
SKU:
0000000025
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 58 cm |
Amortyzator Przód Chatenet Media
SKU:
0000000026
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Media |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 38,5 cm, Długość całkowita 45 cm |
Amortyzator Przód Chatenet Media Jdm Aloes
SKU:
0000000027
| Marka | Chatenet, JDM |
|---|---|
| Model | Chatenet Media, JDM Aloes |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Due First Microcar M8
SKU:
0000000057
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar Due First (54XL), Microcar M8 (81BL, Microcar M8 DCI (81BC), Microcar M8 DCI (81BR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Grecav Sonique EKE
SKU:
0000000028
| Marka | Grecav |
|---|---|
| Model | Grecav Eke, Grecav Eke dci, Grecav Sonique, Grecav Sonique dci |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 44 cm, Długość całkowita 50 cm |
Amortyzator Przód Grecav EKE Sonique
SKU:
0000000029
| Marka | Grecav |
|---|---|
| Model | Grecav Eke, Grecav Eke dci, Grecav Sonique, Grecav Sonique dci |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Abaca Albizja 36,5
SKU:
0000000031
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca, JDM Ablizia |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Abaca Albizja 36,5 cm
SKU:
0000000030
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca, JDM Ablizia |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Między oczkami 34,5 cm, Długość całkowita 36,5 cm |
Amortyzator Przód JDM Abaca Moutain 40 cm
SKU:
0000000033
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Abaca Moutain Długi 40
SKU:
0000000032
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Między oczkami 37 cm, Długość całkowita 39 cm |
Amortyzator Przód JDM Aloes Roxsy
SKU:
0000000034
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes, JDM Roxsy |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 39,5 cm, Długość całkowita 45,5 cm |
Amortyzator Przód JDM Roxsy Aloes
SKU:
0000003882
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes, JDM Roxsy |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |