Wyświetlanie 577–588 z 2488 wyników
Marka
Kategorie
- Silnik
- Układ wydechowy
- Pojazdy Używane
- Elektryka
- Pojazdy Nowe
- Chłodzenie i Ogrzewanie
- Oświetlenie
- Karoseria
- Pozostałe
- Paski
- Układ hamulcowy
- Filtry
- Podwozie i zawieszenie
- Czujniki
- Napęd
- Szyby
- Układ kierowniczy
- Linki
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Sklep
Końcówka Drążka Lewa Casalini Całość 25 Cm
SKU:
0000000501
Końcówka Drążka Lewa Casalini M20 Całość 25 Cm
SKU:
0000000500
Końcówka Drążka Lewa Casalini M500 19,5Cm
SKU:
0000000505
Końcówka Drążka Lewa Casalini M500 M20 19,5Cm
SKU:
0000000504
Końcówka Drążka Ligier Ambra Microcar MGO
SKU:
0000000517
Końcówka Drążka Ligier Ambra Nova Microcar MGO M8
SKU:
0000000516
Końcówka Drążka Ligier XTOO IXO JS Microcar MGO
SKU:
0000004499
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 12 mm |
Końcówka Drążka Ligier XTOO IXO JS Microcar MGO MC
SKU:
0000000514
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 12 mm |
Końcówka Drążka Ligier XTOO IXO JS50 Microcar MGO
SKU:
0000000515
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Średni Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 12 mm |
Końcówka Drążka Microcar Virgo
SKU:
0000000519
Końcówka Drążka Microcar Virgo I-III
SKU:
0000000518
Końcówka Drążka Prawa Casalini 13,5 Gw Zewnętrzny
SKU:
0000000508