Wyświetlanie 61–72 z 2484 wyników
Marka
Kategorie
- Silnik
- Układ wydechowy
- Pojazdy Używane
- Elektryka
- Pojazdy Nowe
- Chłodzenie i Ogrzewanie
- Oświetlenie
- Karoseria
- Pozostałe
- Paski
- Układ hamulcowy
- Filtry
- Podwozie i zawieszenie
- Czujniki
- Napęd
- Szyby
- Układ kierowniczy
- Linki
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Sklep
Amortyzator Przód Ligier JS50 PH2 Microcar MGO 4-
SKU:
0000000062
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Microcar DUE III (82BL), Microcar DUE III DCI (82BR), Microcar MGO III (82LL), Microcar MGO III DCI (82LR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 55 cm |
Amortyzator Przód Ligier JS50 PH2 Microcar MGO 4-6
SKU:
0000004483
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Microcar DUE III (82BL), Microcar DUE III DCI (82BR), Microcar MGO III (82LL), Microcar MGO III DCI (82LR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier JS50 Sport
SKU:
0000000044
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Pojemność | 480, 505 |
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier Nova do vin 14467
SKU:
0000000049
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier Nova (JS20FD) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 35 cm, Długość całkowita 59 cm |
Amortyzator Przód Ligier Nova po vin 14468
SKU:
0000002937
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier Nova (JS20FD) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 52,5 cm, Długość całkowita 59 cm, od dołu sprężyny 29 cm |
Amortyzator Przód Ligier X Too X Too Max
SKU:
0000004035
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 51 cm, Długość całkowita 57 cm, od dołu sprężyny 28 cm |
Amortyzator Przód Ligier X Too X Too Max do 2007r
SKU:
0000000037
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 51 cm, Długość całkowita 57 cm, od dołu sprężyny 28 cm |
Amortyzator Przód Ligier XToo RS
SKU:
0000000052
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO RS (JS44FD), Ligier X TOO RS DCI (JS44CR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier XToo RS 505 i DCI
SKU:
0000000051
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Pojemność | 440, 505 |
| Model | Ligier X TOO RS (JS44FD), Ligier X TOO RS DCI (JS44CR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier XToo S R OptiMax po 07
SKU:
0000000053
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Pojemność | 440, 505 |
| Model | Ligier OptiMax (JS40FD), Ligier OptiMax DCI (JS40CR), Ligier X TOO R (JS34FD), Ligier X TOO R DCI (JS34CR), Ligier X TOO S (JS42FD), Microcar Cargo (JS40FD), Microcar Cargo DCI (JS40CR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 44 cm, Długość całkowita 52 cm |
Amortyzator Przód Microcar M.GO 3 Ligier JS50
SKU:
0000000065
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| Pojemność | 480, 505 |
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Microcar MGO III (82LL), Microcar MGO III DCI (82LR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Microcar M.GO MGO M GO
SKU:
0000000066
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar M.GO I (61BL), Microcar M.GO I (61BY), Microcar M.GO II (61BL), Microcar M.GO II DCI (61BC) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |