Wyświetlanie 97–108 z 239 wyników
Marka
Kategorie
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Układ hamulcowy
Linka Hamulca Microcar MC1 MC2 124/81
SKU:
0000000799
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 124 cm, Długość pancerza 81 cm |
Linka Hamulca Microcar MC1 MC2 124/81 ZAM
SKU:
0000002900
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Hamulca Microcar MC1 MC2 132/98
SKU:
0000000798
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 132 cm, Długość pancerza 98 cm |
Linka Hamulca Microcar MC1 MC2 157/127
SKU:
0000000796
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 157 cm, Długość pancerza 127 cm |
Linka Hamulca Microcar Virgo
SKU:
0000000805
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Hamulca Microcar Virgo I II III
SKU:
0000000804
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 90 cm, Długość pancerza 74 cm, Skok gwintu 11,5 mm |
Linka Hamulca Tasso Bingo
SKU:
0000003909
| Marka | Tasso |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Hamulca Tasso Bingo 103/251
SKU:
0000000806
| Marka | Tasso |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 251 cm, Długość pancerza 103 cm |
Linka Hamulca Tasso King
SKU:
0000003786
| Marka | Tasso |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Pompa Hamulca Aixam 400 A741 City Crossline do2010
SKU:
0000001269
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Pompa Hamulca Aixam 400 A741 City Na 3
SKU:
0000001271
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Pompa Hamulca Aixam City Crossline 10+
SKU:
0000001270
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 479, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |