Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników
Marka
Kategorie
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Wahacze
Wahacz Chatenet Baroder Z Tulejakmi
SKU:
0000001880
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Wahacz Grecav EKE Sonique
SKU:
0000002714
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Wahacz JDM Abaca Albizja
SKU:
0000001882
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość z boku 20 cm, Długość od dołu 16,5 cm |
Wahacz JDM Abaca Albizja Z Tulejami
SKU:
0000001883
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość z boku 20 cm, Długość od dołu 16,5 cm |
Wahacz JDM Aloes Roxsy Długi
SKU:
0000001884
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość z boku 27 cm, Długość od dołu 23 cm |
Wahacz Lewy Casalini M10 M12
SKU:
0000001878
| Marka | Casalini |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Wahacz Lewy Chatenet CH26 CH30 CH32
SKU:
0000001881
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość wewnętrzna 26,3 cm, Długość zewnętrzna 33 cm |
Wahacz Lewy Ligier JS50
SKU:
0000001887
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość pierwszego ramienia 36,5 cm, Długość drugiego ramienia 35,5 cm |
Wahacz Lewy Microcar MGO Ligier JS50 V2 JS56
SKU:
0000001895
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość pierwszego ramienia 34 cm, Długość drugiego ramienia 34,5 cm |
Wahacz Ligier IXO
SKU:
0000001885
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
WAHACZ LIGIER JS60 LEWY ORYGINAŁ
SKU:
0000003462
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Oryginał |
WAHACZ LIGIER JS60 PRAWY ORYGINAŁ
SKU:
0000003463
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Oryginał |