-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
-
Dostawa kurierem lub do paczkomatu na terenie Polski
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
-
Przesyłka zagraniczna?
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
Darmowa dostawa do paczkomatu od 180 zł
Sprawdź cennik
Kup do 13.30 – wysyłka dziś
54.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 54.00 zł.52.38 złAktualna cena wynosi: 52.38 zł.
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
|---|
Metody płatności:

| Marka | Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 46 mm |
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet Barooder, Chatenet Media |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość 45 cm, Szerokość 36 cm |
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (55XE), Microcar Virgo I (40BBL), Microcar Virgo II (40BBL), Microcar Virgo III (40BPL), Microcar Virgo III (49BGL) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość z korkiem 38cm, Wysokość bez korka 36 cm, Szerokość 27cm, Grubość 3 cm |
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| Model | Ligier IXO I (JS36FD), Ligier IXO II (JS36FD), Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph2 (B1SLR), Ligier JS50 Ph2 E4 (B2SLR), Ligier JS50 Ph3 E4 (B2SLR), Ligier JS50 Ph4 E4 (B2SLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph2 (B1LLR), Ligier JS50L Ph2 E4 (B2LLR), Ligier JS50L Ph3 E4 (B2LLR), Ligier JS60 E4 (B2ULR), Ligier JSRC (62BLL), Ligier OptiMax (JS40FD), Ligier X PRO (JS3002), Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD), Ligier X TOO R DCI (JS34CR), Ligier X TOO RS DCI (JS44CR), Ligier X TOO S (JS42FD), Microcar DUE III (82BL), Microcar DUE V (84BL), Microcar DUE VI (84BL), Microcar F8C (62BL), Microcar Flex (A3FM), Microcar M.Cross (D3ML), Microcar M.GO II (61BL), Microcar M8 (81BL, Microcar MGO III (82LL), Microcar MGO IV (82LL), Microcar MGO IV E4 (84LL), Microcar MGO VI (84LL) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Nie masz konta?
Stwórz konto