Wyświetlanie 37–48 z 70 wyników
Marka
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Amortyzatory przód
Amortyzator Przód Ligier IXO I seria
SKU:
0000000039
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier IXO I (JS36FD), Ligier IXO I (JS36MP), Ligier IXO I DCI (JS36CR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 46 cm, Długość całkowita 54 cm, od dołu sprężyny 20 cm |
Amortyzator Przód Ligier IXO II Seria
SKU:
0000000040
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier IXO II (JS36FD), Ligier IXO II (JS36MP), Ligier IXO II DCI (JS36C2) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 50 cm, Długość całkowita 56,5 cm |
Amortyzator Przód Ligier JS50
SKU:
0000000047
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50 Ph2 (B1SLR), Ligier JS50 Ph2 DCI (B1SRR), Ligier JS50 Ph2 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50 Ph2 E4 (B2SLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Ligier JS50L Ph2 (B1LLR), Ligier JS50L Ph2 DCI (B1LRR), Ligier JS50L Ph2 DCI E4 (B2LRR), Ligier JS50L Ph2 E4 (B2LLR) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier JS50 17+ Microcar MGO 4-6
SKU:
0000000043
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| Model | Ligier JS50 Ph3 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50 Ph3 E4 (B2SLR), Ligier JS50 Ph4 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50 Ph4 E4 (B2SLR), Ligier JS50L Ph3 DCI E4 (B2LRR), Ligier JS50L Ph3 E4 (B2LLR), Microcar DUE V (84BL), Microcar DUE V DCI (84BR), Microcar DUE VI (84BL), Microcar DUE VI DCI (84BR), Microcar MGO IV (82LL), Microcar MGO IV DCI (82LR), Microcar MGO IV DCI E4 (84LR), Microcar MGO IV E4 (84LL), Microcar MGO VI (84LL), Microcar MGO VI DCI (84LR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 55 cm |
Amortyzator Przód Ligier JS50 2017+(JS56)
SKU:
0000000042
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier JS50 Ph3 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50 Ph3 E4 (B2SLR), Ligier JS50 Ph4 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50 Ph4 E4 (B2SLR), Ligier JS50L Ph3 DCI E4 (B2LRR), Ligier JS50L Ph3 E4 (B2LLR), Microcar DUE V (84BL), Microcar DUE V DCI (84BR), Microcar DUE VI (84BL), Microcar DUE VI DCI (84BR), Microcar MGO IV (82LL), Microcar MGO IV DCI (82LR), Microcar MGO IV DCI E4 (84LR), Microcar MGO IV E4 (84LL), Microcar MGO VI (84LL), Microcar MGO VI DCI (84LR) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Oryginał |
Amortyzator Przód Ligier JS50 I gen
SKU:
0000000048
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier JS50 I Seria
SKU:
0000000045
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Pojemność | 480, 505 |
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier JS50 PH2 Microcar MGO 4-
SKU:
0000000062
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Microcar DUE III (82BL), Microcar DUE III DCI (82BR), Microcar MGO III (82LL), Microcar MGO III DCI (82LR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 55 cm |
Amortyzator Przód Ligier JS50 PH2 Microcar MGO 4-6
SKU:
0000004483
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Microcar DUE III (82BL), Microcar DUE III DCI (82BR), Microcar MGO III (82LL), Microcar MGO III DCI (82LR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier JS50 Sport
SKU:
0000000044
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Pojemność | 480, 505 |
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier Nova do vin 14467
SKU:
0000000049
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier Nova (JS20FD) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 35 cm, Długość całkowita 59 cm |
Amortyzator Przód Ligier Nova po vin 14468
SKU:
0000002937
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier Nova (JS20FD) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 52,5 cm, Długość całkowita 59 cm, od dołu sprężyny 29 cm |