Wyświetlanie 49–60 z 70 wyników
Marka
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Amortyzatory przód
Amortyzator Przód Ligier X Too X Too Max
SKU:
0000004035
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 51 cm, Długość całkowita 57 cm, od dołu sprężyny 28 cm |
Amortyzator Przód Ligier X Too X Too Max do 2007r
SKU:
0000000037
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO (JS28FD), Ligier X TOO MAX (JS32FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 51 cm, Długość całkowita 57 cm, od dołu sprężyny 28 cm |
Amortyzator Przód Ligier XToo RS
SKU:
0000000052
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO RS (JS44FD), Ligier X TOO RS DCI (JS44CR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier XToo RS 505 i DCI
SKU:
0000000051
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Pojemność | 440, 505 |
| Model | Ligier X TOO RS (JS44FD), Ligier X TOO RS DCI (JS44CR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier XToo S R OptiMax po 07
SKU:
0000000053
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Pojemność | 440, 505 |
| Model | Ligier OptiMax (JS40FD), Ligier OptiMax DCI (JS40CR), Ligier X TOO R (JS34FD), Ligier X TOO R DCI (JS34CR), Ligier X TOO S (JS42FD), Microcar Cargo (JS40FD), Microcar Cargo DCI (JS40CR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 44 cm, Długość całkowita 52 cm |
Amortyzator Przód Microcar M.GO 3 Ligier JS50
SKU:
0000000065
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| Pojemność | 480, 505 |
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Microcar MGO III (82LL), Microcar MGO III DCI (82LR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Microcar M.GO MGO M GO
SKU:
0000000066
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar M.GO I (61BL), Microcar M.GO I (61BY), Microcar M.GO II (61BL), Microcar M.GO II DCI (61BC) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Microcar M.GO MGO M GO 1 gen
SKU:
0000000061
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar M.GO I (61BL), Microcar M.GO I (61BY), Microcar M.GO II (61BL), Microcar M.GO II DCI (61BC) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 45,5 cm, Długość całkowita 51 cm |
Amortyzator Przód Microcar M.GO MGO M GO DUE JS50
SKU:
0000000064
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Microcar DUE III (82BL), Microcar DUE III DCI (82BR), Microcar MGO III (82LL), Microcar MGO III DCI (82LR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Microcar M8 Due First
SKU:
0000000056
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar Due First (54XL), Microcar M8 (81BL, Microcar M8 DCI (81BC), Microcar M8 DCI (81BR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 43 cm, Długość całkowita 49 cm |
Amortyzator Przód Microcar MC1 Focs rótki
SKU:
0000003305
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 44 cm, Długość całkowita 49 cm |
Amortyzator Przód Microcar MC1 MC2 Focs Yanmar
SKU:
0000000058
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 44 cm, Długość całkowita 49 cm |