Wyświetlanie 25–36 z 57 wyników
Marka
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Amortyzatory tył
Amortyzator Tył Jdm Abaca
SKU:
0000003517
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 32 cm, Śruba 10/10, Długość całkowita 36 cm |
Amortyzator Tył JDM Abaca Albizja Piaggio
SKU:
0000000118
| Marka | JDM, Piaggio |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500, JDM Abaca, JDM Ablizia |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 35,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył JDM Albizia Titane III
SKU:
0000000089
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Ablizia, JDM Titane |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 29 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył JDM Albizja Abaca Piaggio
SKU:
0000003613
| Marka | JDM, Piaggio |
|---|---|
| Model | Casalini / Piaggio M500, JDM Abaca, JDM Ablizia |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Jdm Aloes
SKU:
0000000088
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 40,5 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Jdm Aloes ZAM
SKU:
0000003612
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył JDM Titane III Albizia
SKU:
0000000090
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Ablizia, JDM Titane |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Ligier Ambra Nova
SKU:
0000000091
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier Ambra (JS16FD), Ligier Be Two (JS22FD), Ligier Nova (JS20FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Ligier IXO
SKU:
0000000092
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier IXO I (JS36FD), Ligier IXO I DCI (JS36CR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 36 cm, Śruba 12/12 |
Amortyzator Tył Ligier IXO II Seria
SKU:
0000000093
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier IXO II (JS36FD), Ligier IXO II DCI (JS36C2) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 39,5 cm, Śruba 12/12, Długość całkowita 43,5 cm |
Amortyzator Tył Ligier JS50 Microcar MGO M GO
SKU:
0000000097
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50 Ph2 (B1SLR), Ligier JS50 Ph2 DCI (B1SRR), Ligier JS50 Ph2 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50 Ph2 E4 (B2SLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Ligier JS50L Ph2 (B1LLR), Ligier JS50L Ph2 DCI (B1LRR), Ligier JS50L Ph2 DCI E4 (B2LRR), Ligier JS50L Ph2 E4 (B2LLR), Microcar MGO III (82LL), Microcar MGO III DCI (82LR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Ligier JS50 Microcar MGO M.GO
SKU:
0000000095
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| Model | Ligier JS50 Ph1 (B1FDR), Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50 Ph2 (B1SLR), Ligier JS50 Ph2 DCI (B1SRR), Ligier JS50 Ph2 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50 Ph2 E4 (B2SLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BLR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Ligier JS50L Ph2 (B1LLR), Ligier JS50L Ph2 DCI (B1LRR), Ligier JS50L Ph2 DCI E4 (B2LRR), Ligier JS50L Ph2 E4 (B2LLR), Microcar MGO III (82LL), Microcar MGO III DCI (82LR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 41,5 cm, Śruba 12/12 |