Wyświetlanie 49–57 z 57 wyników
Marka
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Amortyzatory tył
Amortyzator Tył Microcar MC1 MC2
SKU:
0000000113
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Microcar MC1 MC2 Nowy Typ
SKU:
0000000111
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Microcar MC1 MC2 Przed 2006
SKU:
0000000112
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 39 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Microcar MC1 MC2 Stary typ
SKU:
0000000110
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 39 cm, Śruba 10/12 |
AMORTYZATOR TYŁ MICROCAR MGO II F8C LIGIER JSRC
SKU:
0000001583
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Model | Microcar F8C (62BL), Microcar F8C DCI (62BC), Microcar F8C DCI (62BR), Microcar M.GO II (61BL), Microcar M.GO II DCI (61BC), Microcar M.GO II DCI (61BR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Tył Microcar Virgo
SKU:
0000000117
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar Virgo I (40BBL), Microcar Virgo II (40BBL), Microcar Virgo III (40BPL) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Microcar Virgo I-III
SKU:
0000000116
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar Virgo I (40BBL), Microcar Virgo II (40BBL), Microcar Virgo III (40BPL) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Tył Tasso Bingo
SKU:
0000002991
| Marka | Tasso |
|---|---|
| Model | Tasso Bingo |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 30 cm, Śruba 12/12 |
Klamka Wewnętrzna Aixam A721 City Crossline BL
SKU:
0000000103
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier X TOO MAX (JS32FD), Ligier X TOO R (JS34FD), Ligier X TOO R DCI (JS34CR), Ligier X TOO RS (JS44FD), Ligier X TOO RS DCI (JS44CR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |