Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Chatenet CH30
Alternator Microcar JDM Chatenet Yanmar 523
SKU:
0000000007
| Marka | Chatenet, JDM, Microcar |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Divane, Bellier Jade, Bellier Opale, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Aluminium nadkole łuk rama błotnika Lewe Ch 26
SKU:
0000000008
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Aluminium nadkole łuk rama błotnika Prawe Ch26
SKU:
0000000009
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Chatenet CH26 CH30 CH32
SKU:
0000000024
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 57 cm |
Amortyzator Przód Chatenet CH26v2 CH30v2 CH40
SKU:
0000000025
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 58 cm |
Amortyzator Tył Chatenet CH26 CH30
SKU:
0000000082
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Chatenet CH26 CH30 CH32
SKU:
0000000081
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 45 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Chatenet CH26V2 CH39 CH40
SKU:
0000002697
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Chatenet CH26V2 CH39 V2 CH40
SKU:
0000000083
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 47,5 cm, Śruba 10/12 |
Bagnet Miarka Oleju Lombardini Dci 492
SKU:
0000000119
| Marka | Casalini, Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| Model | Aixam City (VA3RF), Aixam Coupe (VA1RF), Casalini M14, Casalini M20, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Chatenet CH40, Chatenet CH46, Ligier JS50 Ph1 DCI (B1C2R), Ligier JS50 Ph2 DCI (B1SRR), Ligier JS50 Ph2 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50 Ph3 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50 Ph4 DCI E4 (B2SRR), Ligier JS50L Ph1 (B1BRR), Ligier JS50L Ph2 DCI (B1LRR), Ligier JS50L Ph2 DCI E4 (B2LRR), Ligier JS50L Ph3 DCI E4 (B2LRR), Ligier JS60 DCI E4 (B2URR), Ligier JSRC (62BRL), Microcar DUE III DCI (82BR), Microcar DUE V DCI (84BR), Microcar DUE VI DCI (84BR), Microcar F8C DCI (62BR), Microcar M.GO II DCI (61BR), Microcar M8 DCI (81BR), Microcar MGO III DCI (82LR), Microcar MGO IV DCI (82LR), Microcar MGO IV DCI E4 (84LR), Microcar MGO VI DCI (84LR) |
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 478, 480 |
| Silnik | Lombardini 492 DCI, Lombardini 492DCI E4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Bęben Ligier 162 Ambra Chatenet
SKU:
0000000139
| Marka | Chatenet, Ligier |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, Ligier 162GL, Ligier Ambra (JS16FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Rozstaw między szpilkami 7cm |
Błotnik Lewy Chatenet CH26 CH26 EVO CH30 CH32
SKU:
0000000153
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| Model | Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30 |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |