Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
JDM Aloes
Alternator Microcar JDM Chatenet Yanmar 523
SKU:
0000000007
| Marka | Chatenet, JDM, Microcar |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Divane, Bellier Jade, Bellier Opale, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Chatenet Media Jdm Aloes
SKU:
0000000027
| Marka | Chatenet, JDM |
|---|---|
| Model | Chatenet Media, JDM Aloes |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Aloes Roxsy
SKU:
0000000034
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes, JDM Roxsy |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 39,5 cm, Długość całkowita 45,5 cm |
Amortyzator Przód JDM Roxsy Aloes
SKU:
0000003882
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes, JDM Roxsy |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Jdm Aloes
SKU:
0000000088
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 40,5 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Jdm Aloes ZAM
SKU:
0000003612
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Belka Tył JDM Aloes
SKU:
0000003163
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes, JDM Roxsy |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Błotnik Prawy JDM Aloes
SKU:
0000000197
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Chłodnica JDM Titane Abaca Albizja Yanmar 2tne68
SKU:
0000000254
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość do korka 39 cm, Szerkość 28 cm. Grubość 6 cm |
Chłodnica Yanmar JDM Titane Abaca Albizja
SKU:
0000003896
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Cujnik Temperatury Microcar JDM Bellier Yanmar
SKU:
0000003900
| Marka | Bellier, JDM, Microcar |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Cujnik Temperatury Microcar JDM Bellier Yanmar 523
SKU:
0000000293
| Marka | Bellier, JDM, Microcar |
|---|---|
| Model | Bellier B8, Bellier Jade, Chatenet Barooder, Chatenet CH26, Chatenet CH26v2, Chatenet CH30, JDM Abaca, JDM Albizia, JDM Aloes, JDM Roxsy, JDM Titane, JDM Xheos |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |