Wyświetlanie wszystkich wyników: 11
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Microcar MC2 (52XX)
Amortyzator Przód Microcar MC1 Focs rótki
SKU:
0000003305
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 44 cm, Długość całkowita 49 cm |
Amortyzator Przód Microcar MC1 MC2 Focs Yanmar
SKU:
0000000058
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 44 cm, Długość całkowita 49 cm |
Amortyzator Przód Microcar MC1 MC2 Yanmar Focs
SKU:
0000000059
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Microcar MC2 MC1 Focs Yanmar
SKU:
0000000060
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Microcar MC1 MC2
SKU:
0000000113
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Microcar MC1 MC2 Nowy Typ
SKU:
0000000111
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Microcar MC1 MC2 Przed 2006
SKU:
0000000112
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 39 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Microcar MC1 MC2 Stary typ
SKU:
0000000110
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC1 (51XY), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (52XY) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 39 cm, Śruba 10/12 |
Chłodnica Focs Microcar MC1 MC 2 Virgo
SKU:
0000000242
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (55XE), Microcar Virgo I (40BBL), Microcar Virgo II (40BBL), Microcar Virgo III (40BPL), Microcar Virgo III (49BGL) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość z korkiem 38cm, Wysokość bez korka 36 cm, Szerokość 27cm, Grubość 3 cm |
Chłodnica Focs Microcar Virgo MC1 MC2
SKU:
0000000243
| Marka | Microcar |
|---|---|
| Model | Microcar MC1 (51XL), Microcar MC2 (52XX), Microcar MC2 (55XE), Microcar Virgo I (40BBL), Microcar Virgo II (40BBL), Microcar Virgo III (40BPL), Microcar Virgo III (49BGL) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Mocowanie Ślizgu Blacha Wariatora Aixam Ligier
SKU:
0000004215