Wyświetlanie wszystkich wyników: 11
Pierścienie tłokowe
Pierścienie Aixam 400 500 City Crossline Crossover
SKU:
0000001166
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica tłoka 64 mm |
Pierścienie Aixam 400 A721 A741 City Coupe +0,50
SKU:
0000001165
Pierścienie Aixam City Crossline Minauto 2016+
SKU:
0000001167
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 479 |
| Silnik | Kubota Z482 E4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica tłoka 67 mm |
Pierścienie JDM Bellier Chatenet Microcar Yanmar
SKU:
0000001173
| Marka | Bellier, Chatenet, JDM, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica tłoka 68 mm |
Pierścienie Ligier Microcar Lombardni 499
SKU:
0000004454
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| MOC KM | 6 KW/8 KM |
| Pojemność | 499 |
| Silnik | Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Oryginał |
Pierścienie Ligier Microcar Lombardni 505
SKU:
0000001170
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica tłoka 72 mm |
Pierścienie Ligier Microcar Lombardni 505 +0,5
SKU:
0000001168
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica tłoka 72,5 mm |
Pierścienie Ligier Microcar Lombardni 505 +1
SKU:
0000001169
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica tłoka 73 mm |
Pierścienie Ligier Microcar Lombardni DCI 440
SKU:
0000001171
| Marka | Casalini, Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 440 |
| Silnik | Lombardini 442 DCI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica tłoka 68 mm |
Pierścienie Ligier Microcar Lombardni DCI 492
SKU:
0000003232
| Marka | Casalini, Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 478, 480 |
| Silnik | Lombardini 492 DCI, Lombardini 492DCI E4 |
| Jakość części | Oryginał |
Pierścienie Tłokowe Microcar JDM Yanmar 0,5
SKU:
0000001172
| Marka | JDM, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica tłoka 68,5 mm |