Wyświetlanie 2401–2412 z 2483 wyników
Marka
Kategorie
- Silnik
- Układ wydechowy
- Pojazdy Używane
- Elektryka
- Pojazdy Nowe
- Chłodzenie i Ogrzewanie
- Oświetlenie
- Karoseria
- Pozostałe
- Paski
- Układ hamulcowy
- Filtry
- Podwozie i zawieszenie
- Czujniki
- Napęd
- Szyby
- Układ kierowniczy
- Linki
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Sklep
Zębatki Skrzyni Ligier Mechanizm Różnicowy
SKU:
0000002300
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Zestaw mocowania klocków tył microcar mc
SKU:
0000001816
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Zestaw Naprawczy Wariatora Aixam Ligier Microcar
SKU:
0000002379
| Marka | Aixam, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Zestaw Naprawczy Wariatora Ligier Aixam Microcar
SKU:
0000003179
| Marka | Aixam, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Zestaw Naprawczy Wariatora Ligier Microcar Aixam
SKU:
0000002377
| Marka | Aixam, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Zestaw Naprawczy Wariatora Microcar Aixam Ligier
SKU:
0000002380
| Marka | Aixam, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Zestaw Naprawczy Zacisku Aixam 10+
SKU:
0000003559
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Zestaw Naprawczy Zacisku Aixam Microcar JDM
SKU:
0000002293
| Marka | Aixam, JDM, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica tłoczka 33 mm |
Zestaw Naprawczy Zacisku Aixam Microcar JDM 42
SKU:
0000002837
| Marka | Aixam, JDM, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 478, 479, 480, 498, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica tłoczka 42 mm |
Zestaw Naprawczy Zacisku Ligier Nova XTOO X TOO
SKU:
0000002294
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Zestaw Naprawczy Zacisku Tył Ligier X Too
SKU:
0000002295
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica tłoczka 27 mm |
Zestaw Naprawczy Zacisku Tył Microcar MC1 MC2
SKU:
0000002563
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |