Wyświetlanie wszystkich wyników: 11
Złącza elastyczne
Obejma Zaciskowa Złącza Elastycznego Microcar 40
SKU:
0000001057
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 40 mm |
Plecionka Łącznik Tłumika Aixam 400 A741 City
SKU:
0000001204
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Plecionka Łącznik Tłumika Aixam 400 A741 City Z402
SKU:
0000001203
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica wewnętrzna 24 mm, Długość 19 cm |
Plecionka Łącznik Tłumika Aixam City Crossline
SKU:
0000001201
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica wewnętrzna 31 mm, Długość 20 cm |
Plecionka Łącznik Tłumika Aixam City Crossline 10+
SKU:
0000001202
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Plecionka Złącze Elastyczne Łącznik Tłumika Grecav
SKU:
0000001205
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Złącze elastyczne Łącznik Microcar Ligier IXO JS50
SKU:
0000001208
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 35 mm, Długość całkowita 36 cm |
Złącze Elastyczne Łącznik Microcar Ligier XTOO
SKU:
0000001207
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Złącze Elastyczne Łącznik Microcar Ligier XTOO R S
SKU:
0000001206
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 32 mm, Długość całkowita 31 cm |
Złącze Elastyczne Łącznik Microcar MGO Ligier IXO
SKU:
0000001209
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Obejma Zaciskowa Złącza Elastycznego Ligier 35
SKU:
0000001056
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 35 mm |