Wyświetlanie 25–36 z 70 wyników
Marka
Model
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Amortyzatory przód
Amortyzator Przód Grecav EKE Sonique
SKU:
0000000029
| Marka | Grecav |
|---|---|
| Model | Grecav Eke, Grecav Eke dci, Grecav Sonique, Grecav Sonique dci |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Abaca Albizja 36,5
SKU:
0000000031
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca, JDM Ablizia |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Abaca Albizja 36,5 cm
SKU:
0000000030
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca, JDM Ablizia |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Między oczkami 34,5 cm, Długość całkowita 36,5 cm |
Amortyzator Przód JDM Abaca Moutain 40 cm
SKU:
0000000033
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Abaca Moutain Długi 40
SKU:
0000000032
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Abaca |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Między oczkami 37 cm, Długość całkowita 39 cm |
Amortyzator Przód JDM Aloes Roxsy
SKU:
0000000034
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes, JDM Roxsy |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 39,5 cm, Długość całkowita 45,5 cm |
Amortyzator Przód JDM Roxsy Aloes
SKU:
0000003882
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Aloes, JDM Roxsy |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Titane I II III
SKU:
0000000036
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Titane |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Titane I-III
SKU:
0000000035
| Marka | JDM |
|---|---|
| Model | JDM Titane |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 34,5 cm, Długość całkowita 40 cm |
Amortyzator Przód Ligier Ambra Nova XToo
SKU:
0000000038
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier Ambra (JS16FD), Ligier Be Two (JS22FD), Ligier Be UP (JS22MP), Ligier Nova (JS20FD), Ligier X TOO (JS28FD) |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LGW523 MPI, ombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier Ambra XToo
SKU:
0000002936
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier Ambra (JS16FD), Ligier Be Two (JS22FD), Ligier Be UP (JS22MP), Ligier Nova (JS20FD), Ligier X TOO (JS28FD) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LGW523 MPI, ombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier IXO I gen
SKU:
0000000041
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Model | Ligier IXO I (JS36FD), Ligier IXO I (JS36MP), Ligier IXO I DCI (JS36CR) |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |