Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników
Termostaty
Obudowa Termostatu Dół Ligier Microcar Chatenet
SKU:
0000002582
| Marka | Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Termostat Aixam 400 500 38 mm
SKU:
0000001776
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 38 mm |
Termostat Aixam 400 500 Kubota 38 mm
SKU:
0000002929
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 38 mm |
Termostat Aixam 400 500 Kubota Z402 38 mm
SKU:
0000001775
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 38 mm |
Termostat Aixam A741 A721 City Crossline 44 mm
SKU:
0000001778
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 44 mm |
TERMOSTAT Aixam A741 A721 City Crossline Coupe
SKU:
0000004533
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 44 mm |
Termostat Aixam A741 A721 City Crossline Z402 44mm
SKU:
0000001777
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 44 mm |
Termostat Casalini Mitsubishi
SKU:
0000001783
| Marka | Casalini |
|---|---|
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 38 mm |
Termostat Casalini Mitsubishi 625
SKU:
0000001782
| Marka | Casalini |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 38 mm |
Termostat Lombardini DCI Ligier Microcar
SKU:
0000001780
| Marka | Casalini, Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 46 mm |
Termostat Lombardini Ligier Microcar Chatenet
SKU:
0000001781
| Marka | Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 46 mm |
Termostat Lombardini Ligier Microcar Chatenet 505
SKU:
0000001779
| Marka | Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 46 mm |